FILOZOFIA

Produkty s novodobou optimalizáciou výživy bez kompromisov

Vysoko kvalitná výživa nie je len doplnkom modernej stravy. Naše výživové doplnky a produkty sú prínosom ku holistickému, zdravému životnému štýlu tak, aby pomáhali predchádzať ochoreniam. Naše výživové doplnky obsahujú nielen najčastejšie dopĺňané a pre telo potrebné aktívne látky ako sú vitamíny a minerály. Obsahujú tiež prírodné látky, ktorých pôsobenie na naše zdravie veľa ľudí nepozná, sú však publikované v mnohých vedeckých štúdiách – napr. Pycnogenol® získaný z extraktu z kôry borovíc. Pri vývoji nového produktu nerobíme kompromisy: Spracúvajú sa len najkvalitnejšie suroviny so stálou kontrolou počnúc prvými testami až po konečnú fázu, keď produkt nájde spotrebiteľa. Je samozrejmosťou, že produkty Berry.En prechádzajú mikrobiologickými kontrolami a testami stability, čím sa dôsledne garantuje trvalá vysoká kvalita našich produktov.

BERRY.EN - VYSOKO KVALITNÁ VÝŽIVA

Koncept vysoko kvalitnej výživy (Premium Nutrition) vo firme Berry.En umožňuje mnohým ľuďom optimalizovať ich každodennú výživu jednoducho a efektívne vďaka špičkovej kvalite produktov a prírodným látkam v nich sa nachádzajúcich. Firma Berry.En využívajúc poznatky vo výskume a v technológiách v spolupráci so špecialistami pre výživu vyvinula nadštandardné výživové doplnky s maximálnym využitím pôsobenia nutričných látok obsiahnutých v bobuľovinách, v ovocí, v rastlinách a v rôznych ďalších extraktoch. Vďaka nášmu prepracovanému manažmentu kvality a jej kontroly vieme včas zistiť aj malé odchýlky jednotlivých prísad od ich požadovanej kvality. Atraktivita Berry.En produktov tkvie v ich funkčnosti, exkluzivite a unikátnej chuti.

Vývoj

Od prírody ku spotrebiteľovi

Tak, ako príroda vytvára svoje najúžasnejšie plody z drobných buniek, malé regionálne špecifiká často prerastú do trendov veľkých rozmerov. Úlohou Berry.En je včas podchytiť tieto trendy a vytvoriť prepojenie medzi vstupnými látkami z prírody a konečnými spotrebiteľmi. Výsledkom je vývoj inovatívnych produktov z ovocia, bobuľovín, rastlín a ďalších extraktov na základe jednoznačných výskumov a špičkových technológií. V spojení s užívateľsky obľúbeným balením vo vreckách, firma Berry.En sprístupňuje vysoko kvalitné produkty výživy nadšenej a stále sa zväčšujúcej skupine spotrebiteľov, ktorí dbajú o svoju výživu. Je to komplexná a dôležitá úloha, čo si v plnom rozsahu uvedomujeme a túto výzvu prijímame.

Neupravované (raw) látky

Vždy najvyššia kvalita

Ovocie, bobuľoviny, rastliny a ďalšie prírodné zložky sú do produktov vyberané podľa prísnych noriem kvality a sú spracovávané šetrnými, ekologickými technológiami. Pri výrobe týchto nadštandardných výživových doplnkov nič nie je ponechané na náhodu. Na základe dohôd s našimi partnermi máme celosvetovo zabezpečený pravidelný a nepretržitý prísun vstupných surovín. Tým minimalizujeme akékoľvek riziká spojené s prípadným kolísaním kvality a množstva pôvodných surovín.

Made in Germany

"Made in Germany" zaručuje tradíciu a aktuálnosť súčasne. "Made in Germany" bola garanciou kvality v minulosti a rovnako je príležitosť budúcnosti. Poskytujeme prácu pre ľudí z okolia. Sme zárukou, že naši zákazníci dostávajú výrobky v najvyššej dostupnej kvalite. Práve pre toto je "Made in Germany" celosvetovo uznávaná značka vysokej kvality.

Berry.En je stredne veľká nemecká firma so sídlom v Obringheime, Neckar. Sme hrdí na to, že patríme medzi špičkové firmy rešpektované vo svete. Kontinuálna kvalita "Made in Germany" je základnou filozofiou v našom biznise. Nemecko sme si vybrali za sídlo našej firmy, pretože nám táto krajina umožňuje účinnú a úspešnú spoluprácu s odborníkmi, poskytuje jednu z najrozvinutejších infraštruktúr na svete a sú tu všetky predpoklady uplatnenia vysoko rozvinutých, inovatívnych technológií.